شاخه‌ها

شرایط و ظوبط استفاده

تعاریف

کالا : مجموعه تمام محصولات و خدماتی که از طریق سایت ایکالا مارکت قابل سفارش و خرید هستند به عنوان کالا شناخته خواهند شد.

مشتری : کاربر سایت و سفارش دهنده کالا و در نهایت پرداخت کننده وجه در قبال دریافت کالا است.

فروشنده : سایت ایکالا مارکت و تیم تامین کالاهای این سایت و در راس آن آقای شمس الدین بنائی نژاد به عنوان فروشنده شناخته خواهند شد.

 

حریم شخصی

فروشنده موظف است تا نسبت به حریم شخصی مشتری نهایت احترام و امانت داری را داشته و از در اختیار قرار دادن اطلاعات مشتری به شخص ثالث مگر با حکم مقامات قضایی جمهوری اسلام ایران خود داری کند. این اطلاعات شامل مواردی مانند تلفن تماس، شماره همراه، آدرس، ایمیل میشود.

توجه : اطلاعات مندرج در فاکنور ( نظیر آدرس دریافت و مشخصات دریافت کننده) ناقض حفظ حریم خصوصی مشتری نمیباشد.

 

ارسال کالا

تمامی شیوه های ارسال کالا توسط فروشنده در صفحه ای تحت عنوان "ارسال" (http://ekalamarket.com/content/1-delivery) درج میشوند و تمامی ویژگی ها و شرایط ارسال در صفحه مذکور شرح داده خواهد شد و مشتری موظف است قبل از انتخاب شیوه ارسال مورد نظر از دارا بودن و قبول شرایط مندرج در صفحه مذکور اطمینان حاصل نماید.

 

تضمین کیفیت و اصالت

فروشنده کیفیت و اصالت کالای مندرج در سایت را تضمین نموده و به مشتری اطمینان خاطر میدهد تا کالای خریداری شده بهترین کیفیت را دارا باشد. لذا کالاها یا با گارانتی اصلی و یا گارانتی فروشگاه ایکالا مارکت ارایه میگردند.

 

لغو سفارش

مشتری درصورتی که مایل به لغو سفارش است باید مراتب را به صورت تلفنی از طریق شماره های ذکر شده در قسمت "ارتباط با ما" فروشنده را از این امر آگاه سازد. بدیهی است که اگر هزینه ای بابت ارسال و بسته بندی کالا صرف شده باشد از مبلغ پرداختی مشتری کسر خواهد شد و مابقی با کسر کارمزد کارت به کارت بانکی توسط فروشنده به شماره کارت اعلامی مشتری بازگشت داده خواهد شد و سفارش لغو میگردد.

 

مرجوع کردن کالا

از آنجایی که کالاها در بسته بندی شرکتی و پلمپ تحویل مشتری خواهند شد لذا مشتری تنها درصورتی که بسته بندی را باز نکرده و کالا از حالت پلمپ شرکتی خارج نشود و تنها تا 2 روز پس از تحویل کالا مجاز به مرجوع کردن کالاست بدیهی است که تمامی هزینه های حمل و نقل بر عهده مشتری بوده و فروشنده پس از کسر هزینه های مذکور و کسر کارمزد کارت به کارت بانکی مابقی مبلغ را به حساب اعلامی مشتری واریز خواهد کرد.

توجه : اگر مشتری پس از باز کردن بسته و خارج کردن کالا از حالت پلمپ شرکتی اعلام کند که کالای خریداری شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست تیم کارشناسی ایکالا مارکت محصول را کارشناسی نموده و در صورتی که اظهارات مشتری صحیح باشد کالای مورد نظر تعویض و یا تعمیر خواهد شد.

در صورتی که اظهار نظر مشتری صحیح باشد تمام هزینه های حمل و نقل و ارسال مجدد به عهده فروشنده است و در غیر این صورت تمامی هزینه ها بر عهده مشتری است.

 

 

تغییرات

فروشنده مختار است در هر زمان قوانین و مقررات خرید و استفاده از سایت را به طور کلی و یا جزئی تغییر داده و یا بند هایی را اضافه و یا حذف کند. لذا مشتری موظف است تا قبل از نهایی کردن سفارش و پرداخت وجه به طور کامل این صفحه را مطالعه کند و از قوانین استفاده از خدمات فروشنده آگاهی کامل داشته باشد.

بدیهی است که در صورت عدم مطالعه قوانین و شرایط استفاده و بروز هر گونه مشکل برای مشتری ، مسئولیت موارد به وجود آمده تنها برعهده مشتری است.